Shopping cart

subtitle star 1SSS Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Web tasarım yapmak isteyen kişiler veya firmalar markalarını belirtmek için bir alan adına sahip olmalıdır. Alan adı hosting ile bağlantısı yapılıp web tasarıma hazır hale getirilmelidir.

Her ne kadar iyi bir web sitesine sahip olsanız dahi, sitenize seo çalışmaları yapılmadan Google'da üst sıralara çıkamazsınız. Google üst sıralarda yer almak için web sitenizin düzenli bir seo çalışmasına ihtiyacı vardır.

Google pazarı çok büyük ve rekabeti yüksek bir reklam alanıdır. Doğru yapılan ayarlar ve analizler sizlere kesin kazanç sağlayacaktır.

Bu ajanslar dijital pazarlama ve çevrimiçi varlık konusunda uzmanlaşmıştır. Web sitesi geliştirme, arama motoru optimizasyonu (SEO), arama motoru pazarlamacılığı (SEM) gibi hizmetler sunarlar.

Web siteleriniz kodlama aşamasından başlayıp son yayın aşamasına kadar analiz edilmelidir. Hosting, site alt yapısı ve içeriğinde bulunan medyalar ile bir bütün olarak optimize edilen siteniz yavaşlama sorunundan kurtulabilir. Sizler her ne kadar sitenizi optimize etseniz dahi iyi bir hosting alt yapısı kullanmıyorsanız bunun size bir yararı olmayacaktır.

Müşteriler için reklam kampanyaları oluşturup yöneten çeşitli kanallarda pazar araştırması, yaratıcı konsept geliştirme, medya planlama ve satın alma ve kampanya yürütme gibi görevleri yerine getirirler.

Web sitelerinizin tüm tasarımları, renkleri ve dizilişi belirlediğiniz logo üzerinden yapılmaktadır. Logonuz tasarımınız ve kimliğiniz ile ilgili en önemli belirleyici rolü üstlenmektedir.

Bize Ulaşın